Repozitář pro Mageia 2 plně k dispozici

Spustil jsem repozitář pro Mageia 2 v obou bitových verzích — 32bit i 64bit. Tak… a co všechno na vás čeká? Jako vždy z počátku toho mnoho není, ale vše se pěkně časem rozroste.

Odkáži vás nejlépe na stránku nového repozitáře pro MGA 2, kde najdete vše potřebné — neboli jak tento nový přírůstek přidat.

Případné problémy, přání mi prosím pište na forum mageia.cz.

Trochu z pozadí BuildSystému:

  • Dopsán nový skript dovolující build v rámci mého BuildSystem Environment na konkrétních více nodách. Doteď se vše spouštělo buďto na všech nodech centrálně z řídícího node, nebo jen na jednom přímým přístupem na tento konkrétní node. Nyní je možné spustit build jen na např. MGA-2 nodech (jak 32 tak 64) a to z „pohodlí“ primárního node.
  • Rozpracován a skoro hotový skript pro house-keeping: údržba místa, odstranění starých verzí balíčků z repozitáře.

V přípravě:

  • Rozhodl jsem se, že nasadím systém automatického generování obsahu repozitáře na stránku repozitáře. Dosud to musím vypisovat ručně, což moc nedělám, protože mě to nebaví. Jakmile budu mít i tento systém hotov, stránka obsahu repozitáře bude buďto věčně aktuální, nebo věčně nefunkční, podle toho, jak jsem dobrý 😀

Poděkování

Jako vždy mé velké díky patří Liberixu, který mě v této mé činnosti podporuje a kterému vděčím za to, že se nemusím starat o hosting, jmenovitě VlastoviHodžovi a Bibrimu (pořadí nereflektuje důležitost, neb by to nešlo ani bez jednoho z nich).

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *