Magda a Jan se drží za ruku…

Magda a Honza jsou naši kamarádi (hlavně tedy mé milé), kteří se poslední zářijový víkend vzali. Měli pozvaného profi fotografa (ačkoli sami byli údajně z jeho práce značně… nepotěšení), ale mě požádali, abych fotil neoficiální fotky – takové, co sice nebudou zastřené do obláčků a ukázat je protivné tetě nelze, ale také takové, nad kterými si (snad) připomenou atmosféru. Magda a Jan se nakonec tedy vzali.

Z následující hostiny jsme odcházeli kolem jedné v noci, dokud hrál Friš. Musím kluky pochválit, jen mi chyběla „Ej zomrela mi žena“… (ano, trocha černého humoru 😉 ) Pravda, Ondráš na který jsem zvyklý to není, ale na rozdíl od toho zbytku, co znám… jsou Frišovci velmi dobří.

Což mi připomíná, že jsem Frišovcům slíbil fotky a ještě neposlal. Hmm, měl bych to udělat co nejdříve, jinak to neudělám nikdy.

Má milá se neudržela, zazpívala (jak slíbila nevěstě) a ačkoli neměla s sebou žádného Ondrášovce, doufám, že i se mnou si něco málo zatancovala. Pravda, polku nesnáším a netančím, ale zbytek nebyl problém a udržet s ní tempo jsem taky celkem zvládal… poté, co jsem si na střední společenskými tanci přivydělával jsem si jen vše oprášil.

Začal jsem přidávat i komentáře pod některé fotky. Jen některé… 🙂

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *