Smokin‘ Guns: Counter-Strike s Clintem Eastwoodem — nový balík u Peťoše

Poslední minuta do poledne, slunce praží do rozpálené země a kapky potu stékají po tvářích. Ve vzduchu je cítit napětí, nikdo z přihlížejících, stojících na zápražích domů prašné ulice, ani nedutá. Jen odněkud ze stájí se ozývá ržání koně od jízdní pošty a ze salónu zní ozvěna starého klavíru, kde si starý pianista zkouší svůj part k večernímu kankánu. Pozornost celého města se upírá ke dvěma mužům, stojícím na hlavní cestě. Modrooký dlouhán a svalnatý Mexičan tu stojí proti sobě. Než Dolores, sledující ulici z okna Salónu na Hlavní ulici, mrkne, zazní rána a Mexičan se kácí k zemi. Jediný, kdo má ze souboje radost, je Carlos, místní truhlář, tesař a velkododavatel rakví – v poslední době vyrábí jednu rakev za druhou. A zítra zajisté udá další. A vše platí město – prostě Divoký západ je nebezpečný.

V poslední době píši čím dál více o hrách. Nevím, jestli je to tím, že mám hodně práce, a tak se snažím odreagovat hraním her, a nebo tím, že u mě nastupuje pomalá mentální regrese a vracím se do hravých let. Každopádně jsem objevil další pěknou hru, kterou snad oceníte i vy. Tentokráte se podíváme na Divoký západ plný desperátů, lupičů a vrahů, ale také Old Shatterhandů, Sedmi (tu více, tu méně) statečných, prostých a bezejmenných šerifů či ochránců práva.

Lyricky zasněný pohled na přestřelku
Lyricky zasněný pohled na přestřelku

Ve hře Smokin’ Guns se postavíte právě do jedné ze dvou zmíněných rolí – klaďase či desperáta – se zbraní (či zbraněmi) v ruce (rukou). Váš úkol se bude různě lišit podle zadané role. Například vyhodit do vzduchu banku, či ji ubránit. Ovšem jedno bude nutné vždy: prostě a jednoduše přežít.

Instalace v Mandriva Linuxu 2010 32bit dle Peťoše

To bych nebyl já, Peťoš, abych si pro vás nepřipravil zase něco extra 🙂 I tentokrát pro vás mám RPM balíček, který jsem umístil do svého repozitáře. Co musíte udělat?

V první řadě je nutné mít „správný“ operační systém, tj. Mandriva Linux 2010 ve 32bitové verzi. Pokud máte, stačí si přidat můj repozitář. Mezi balíčky ve správci software se objeví další s názvem smokinguns. Nyní již jen stačí tento balíček nainstalovat tak, jak jste zvyklí.

V nabídce Mandriva Linuxu Hry se objeví další položka s názvem Smokin’ Guns. Kliknutím na ni se hra spustí.

Z (mně) neznámého důvodu čas od času ikona pro spuštění hry zmizí. Pomůže odhlášení a přihlášení zpět.

Číst celý článek >>

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *